Poznań - Photo Gallery  
Poznań, to jedno z najbardziej niezwykłych miast znajdujących się w Polsce. Jest on stolicą województwa wielkopolskiego, położony nad dwiema rzekami Wartą i Cybiną. Nie wielu Polaków wie, że Poznań jest piątym miastem pod względem wielkości w naszym kraju i siódmym pod względem powierzchni. Według najnowszych danych miasto liczy około 551 627 mieszkańców. Bez wątpienia Poznań jest niezwykłym miejscem, które co roku przyciąga wielu turystów, zarówno z Polski jak i za zagranicy. Turystów do Poznania przyciąga wiele zabytków, które można tam zobaczyć. Zaczynając od Starego Rynku, na którym można znaleźć perłę renesansowej architektury, czyli oczywiście chodzi tu o Ratusz. Kolejnym zabytkiem, które ma podobne znaczenie jest poznańska fara. Zwiedzając Polskę koniecznie musicie umieścić Poznań w planie wycieczki, obok Gdańska, Torunia czy Krakowa.
Poznań foto galeriaPoznań foto galeriaPoznań foto galeriaPoznań foto galeriaPoznań foto galeriaPoznań foto galeriaPoznań foto galeriaPoznań foto galeriaPoznań foto galeriaPoznań foto galeria
   
poznań
Zagraniczni goście doceniają Poznań Wiele miast polskich zasługuje na to, aby je zobaczyć. Wizyty turystyczne Polaków ograniczają się jedynie do bardziej znanych jak Warszawa, Kraków i Zakopane. Tymczasem okazuje się, że nasi zagraniczni goście doceniają urok wielu innych polskich miast. Wśród nich prym wiodą Wrocław i Poznań. Miejsca cenione nie tylko przez studentów i świat biznesu. Poznański rynek i atrakcje dostępne dla turystów zarówno w dzień jak i w nocy sprawiają, że miast to jest obecnie jednym z najbardziej popularnych wśród gości zagranicznych.